piątek, 15 kwietnia 2016

Wyniki konkursu - wygraj "Osobliwy dom pani Peregrine"!


Przyszła pora ogłosić wyniki ostatniego konkursu, gdzie do wygrania miałam dla was jeden nowiutki egzemplarz powieści Osobliwy dom pani Peregrine (link do konkursu klik) ufundowany przez wydawnictwo Media rodzina! Oczywiście na samym początku chciałabym wam bardzo podziękować za tak liczny udział. Cieszę się, że nagroda przypadła wam do gustu i oczywiście jest mi bardzo przykro, że mogę nią obdarować tylko jedną osobę. Niestety tak to już z tymi konkursami bywa, że nie można obdarować wszystkich, chociaż by się bardzo chciało. Mam jednak nadzieję, że osoba, do której trafi książka, będzie lekturą niezwykle zadowolona (tak jak to było między innymi w moim przypadku - recenzja klik)! Dziękuję również jeszcze raz (choć robiłam to już chyba z tysiąc razy) wspaniałemu Wydawnictwu Media Rodzina, które ufundowało książkę no i co najważniejsze, że w ogóle ją wydało! Z całą pewnością Osobliwy dom pani Peregrine to jedna z wielu perełek w ich dorobku.

A żeby nie trzymać was już w napięciu, zapraszam na wyniki!


Do udziału w konkursie zgłosiły się aż 72 osoby, które mam nadzieję, że mimo wszystko po ogłoszeniu wyników nie uciekną z grona obserwatorów i zastaną ze mną trochę na dłużej. Liczę, że część z tych osób, które trafiły do mnie tylko ze względu na konkurs nie okaże się być jednym z tych, co tylko liczą na łatwą wygraną. Ale cóż, nic w tej sprawie nie mogę zrobić, mogę jedynie mieć cichą nadzieję! :)


A ja bardzo serdecznie gratuluję Monice Łaznowskiej!

Już teraz ślę do ciebie maila z informacją o wygranej, która mam nadzieję bardzo cię ucieszy! Pamiętaj, że na wiadomość od ciebie z podanym adresem do wysyłki czekam 5 dni, tj. do środy 20 kwietnia 2016. 

Pozostałym jeszcze raz gorąco dziękuję i mam nadzieję, że niedługo uda mi się znowu dla was coś ciekawego zorganizować!

23 komentarze :

 1. A jednego numerka zabrakło! Ale i tak serdeczne gratulacje <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niee, nie zabrakło :) nazwa jednej z dziewczyn składa się się trzech wyrazów i po prostu przeniosło mi ostatni z nich od nowego akapitu :)

   Usuń
 2. gratulacje, swoją drogą jestem takim przegrywem, że mam numer 50 :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo!!!
  Już idę słać adres do wysyłki :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku!
Twoja opinia jest dla mnie ważna. Tak więc zostaw po sobie jakiś ślad - tobie zajmie to tylko chwilę, a mi sprawi ogromną przyjemność i satysfakcję, że moja praca nie idzie na marne!
Katherine Parker

Copyright © 2014 About Katherine
Designed By Blokotek