wtorek, 21 października 2014

The Versatile Blogger Award

Jakiś czas temu zostałam nominowana do The Versatile Blogger Award. Jest mi niezmiernie miło z tego powodu i bardzo się cieszę, gdyż mam świadomość, że ktoś docenia wysiłki, jakie wkładam w prowadzenie tego bloga. A tym ktosiem, który mnie nominował jest Emily B. z bloga Gold Coast is Always Good Idea. Dziękuje ci za to wyróżnienie z całego serca :D

Teraz, dla tych , którzy nie wiedzą, czym jest to tajemniczo brzmiące The Versatile Blogger Award przedstawię kilka obowiązujących zasad:

1. Podziękować osobie, która nas nominowała u niego na blogu.
2. Pokazać nagrodę The Versatile Blogger Award u siebie na blogu.
3. Ujawnić 7 faktów o sobie.
4. Nominować 15 blogów, które na to zasługują (minimum 7).
5. Poinformować o nominacji autorów blogów. 

Jak sami widzicie zasady są bardzo proste i jak dla mnie najtrudniejszym z tych punktów będzie zebranie siedmiu faktów o sobie. Ale co tam damy radę :D

FAKT NR 1

Jakiś czas temu, a dokładnie od poniedziałku 29 września bieżącego roku rozpoczęłam studia na kierunku filologia angielska. Wybór był dosyć spontaniczny, gdyż od samego początku byłam nastawiona na kierunek europeistyka. Niestety za sprawą bardzo małej liczby chętnych okazało się, że kierunek ten nie zostanie w tym roku otworzony, ale w zamian za to mam do wyboru filologię angielską lub niemiecką. Jako, że język niemiecki i ja nie przepadamy za sobą postanowiłam, na kilka dni przed rozpoczęciem się roku, spróbować swoich sił na filologi angielskiej. Jak na razie jestem tam z nastawieniem, że za rok zrezygnuję i pójdę na europeistykę, a tu jestem, aby bardziej doszlifować swój angielski, ale kto wie może mi się tam spodoba i zostanę. :)

FAKT NR 2

Uwielbiam słuchać rocka! Prawdę mówiąc od jakiegoś czasu większość moich ulubionych piosenek to dzieła zespołów rockowych. Szczególnie przepadam za 30 Seconds to Mars, ale uwielbiam również Paramore.

FAKT NR 3

Czasami pomagam mojej przyjaciółce Emily B. przy pisaniu jej książki pt. "Beautiful Lie". Z reguły pełnie rolę redaktora czytając powstałe już rozdziały i komentując co niektóre kwestie, czasem podrzucam jej różne pomysły na fabułę, a niekiedy również sama piszę niewielkie fragmenty powieści. Emily B. uważa mnie za współautorkę książki, ale powiem wam w sekrecie, że sama świetnie by sobie beze mnie poradziła. ;)

FAKT NR 4

Bardzo często się wzruszam przy oglądaniu filmów, seriali, czy niektórych programów dokumentalnych. Gdy jestem sama i zapoznaję się z jakąś wzruszającą produkcją łzy lecą mi strumieniami. Nie dotyczy to tylko jakiś smutnych momentów, ale również tych dobrych - na filmie "Bez mojej zgody" zapłakałam całą poduszkę.

FAKT NR 5

Muzyka odgrywa ogromną rolę w moim życiu. Sama nie potrafię niestety grać na żadnym instrumencie. Dzień bez muzyki uważam jednak za dzień stracony. Do tego moje serce w pełni oddane jest zespołowi HURTS.

FAKT NR 6 

Jak to pięknie określił mój brat jestem raczej typem "aspołecznym". Nie chodzi o to, że całymi dniami w odosobnieniu siedzę w domu, czy coś w tym stylu. Po prostu zamiast co wieczór wędrować na różnego typu imprezy ze znajomymi wolę zostać w domu i poczytać jakąś książkę, obejrzeć film lub po prostu poleniuchować. 

FAKT NR 7 

Bardzo chciałabym otworzyć własne wydawnictwo. Dlatego chciałam udać się na studia na europeistykę, gdyż to znacznie umożliwiło by mi dążenie do spełnienia tego marzenia. Jestem jednak pełna optymizmu i wierzę, że kiedyś to nastąpi. :)

Wiecie co? W sumie nie było to aż takie trudne jak myślałam :)
Ze swojej strony nominuję: 

 1. Recenzje Ami.  
 2.  Elenkaa_
 3. Amelia Grey
 4. Healey Rom & Elfik Book
 5. Literatka M.
 6. Agnieszka P.
 7. Ro
Pozdrawiam Katherine Parker

9 komentarzy :

 1. Dzień bez muzyki to dzień stracony <3 Zgadzam się :D
  I wcale bym sobie bez Ciebie nie poradziła, przynajmniej nie tak dobrze jak teraz ;D :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jeszcze ,,Bez mojej zgody" nie oglądałam, ale pewnie również będę płakać jak bóbr. Trzymam kciuki za Twoje wydawnictwo.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za nominację, może jak będę miała czas to się zastanowię nad tymi faktami z życia. Ciekawe odpowiedzi :)

  http://pasion-libros.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze o tej zabawie nie słyszałam, ale dziękuję za nominację - chętnie wezmę udział. Do tej pory nie odpowiedziałam na twoją nomminację do LBA... ale na wszystko przyjdzie czas :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O jejciu, dziękuję za nominację :) Cóż trzeba będzie ujawnić te 7 faktów o sobie :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku!
Twoja opinia jest dla mnie ważna. Tak więc zostaw po sobie jakiś ślad - tobie zajmie to tylko chwilę, a mi sprawi ogromną przyjemność i satysfakcję, że moja praca nie idzie na marne!
Katherine Parker

Copyright © 2014 About Katherine
Designed By Blokotek