niedziela, 30 listopada 2014

[2] Muzyczne podsumowanie miesiąca


Jak ten czas szybko mija! Ani się nie obejrzałam a tu przyszedł czas na drugie już muzyczne podsumowanie miesiąca. W listopadzie głównie dominował u mnie zespół Softengine, o którym będziecie mogli poczytać już niedługo. Pojawiło się też kilka nowości, jak również stare dobre utwory w nowej odsłonie. W tym miesiącu zdecydowałam się na dziesięć utworów zamiast dwudziestu (słuchanie w kółko tej samej płyty i te sprawy...).

Zanim jednak przejdziemy do konkretów chciałabym was jeszcze poinformować, że od niedawna działa fanpage mojego bloga na Facebooko... cóż w końcu trzeba się rozwijać :D Like box znajdziecie w pasku bocznym. Zapraszam was do lajkowania i komentowania :)

Aby również poznać waszą opinię na temat bloga, by móc stawać się coraz lepszą i lepszą zamieściłam krótką ankietę (u góry po prawej stronie). Biorąc w niej udział pomożecie mi usprawniać bloga coraz bardziej.

Top 10 listopada:
(tytuły są jednocześnie linkami piosenek, kolejność przypadkowa)

8 komentarzy :

 1. The Hanging Tree <3 Niezmiennie ciary wszędzie i zawsze jak tego słucham :D
  Reszty piosenek niestety nie znam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobno wykonanie Jennifer Lawrence jest bardzo wysoko na liście Billboard :D ja uważam, że jest genialne !

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tego zestawienia najbardziej podoba mi się "Do or Die (Remix)". A piosenka do "Kosogłosa" niestety średnio mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarówno oryginał jak i remix "Do or die" jest genialne :D

   Usuń
 4. The Hanging Tree - ta piosenka cały czas leci mi w głowie po oglądnięciu filmu.

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku!
Twoja opinia jest dla mnie ważna. Tak więc zostaw po sobie jakiś ślad - tobie zajmie to tylko chwilę, a mi sprawi ogromną przyjemność i satysfakcję, że moja praca nie idzie na marne!
Katherine Parker

Copyright © 2014 About Katherine
Designed By Blokotek