sobota, 4 lipca 2015

Wyniki konkursu z "Hellheaven"!

W końcu nadszedł ten dzień, aby wyłonić zwycięzców organizowanego ostatnio konkursu, gdzie główną nagrodą do wygrania była powieść "Hellheaven" autorstwa Raven Stark (recenzja tutaj). Wyniki miały pojawić się na blogu już dwa dni temu niestety ostatnio mam małe problemy z blogowaniem, czego zasługą jest zepsuty laptop i niesamowite upały, przez które nie mogę się zmusić do pisania... Uwierzyć się nie chce, że dzisiaj w moim mieście jest przeszło 33 stopnie... Ale dosyć o tym , bo najważniejsze dzisiaj są wyniki!


Zanim jednak ogłoszę, kto wygrał przypomnę wam zasady tego konkursu. Otóż do wygrania były dwa zestawy - pierwszy, w którego skład wchodził jeden egzemplarz powieści "Hellheaven", książka niespodzianka oraz słodki upominek oraz drugi, gdzie zwycięzca otrzyma książkę "Hellheaven" i również słodki upominek. Aby zdobyć zestaw pierwszy należało oczywiście wyrazić chęć wzięcia udziału w konkursie, zostać obserwatorem bloga, udostępnić baner konkursowy, jednak głównym zadaniem było napisanie krótkiej recenzji książki, serialu, filmu lub utworu, który skrywa w sobie jakąś tajemnicę. Zestaw drugi zawędruje do zwycięzcy w drodze losowania (post z informacją o konkursie - klik).


A więc osobą, która otrzyma ode mnie zestaw pierwszy, w którego skład wchodzi "Hellheaven" oraz wybrana z mojej biblioteczki książka niespodzianka, którą jest "Żona oligarchy" zostaje:

 Gratuluję! To twoja recenzja ze wszystkich mnie najbardziej zaciekawiła i powiem ci, że już nie mogę się doczekać kiedy uda mi się zapoznać z polecaną przez ciebie książką :)

A w losowaniu główną nagrodę otrzymuję:


Gratuluję wygranej obu panią i mam nadzieję, że książki przypadną wam do gustu i co najważniejsze spędzicie miłe chwile podczas ich czytania :) Już wysyłam do was maile z informacją o wygranej. Na podanie mi swojego adresu do wysyłki macie czas 9 lipca czyli do czwartku w przeciwnym razie zostanie wybrany inny zwycięzca.

Tak więc jeszcze raz gratuluję!

19 komentarzy :

Drogi czytelniku!
Twoja opinia jest dla mnie ważna. Tak więc zostaw po sobie jakiś ślad - tobie zajmie to tylko chwilę, a mi sprawi ogromną przyjemność i satysfakcję, że moja praca nie idzie na marne!
Katherine Parker

Copyright © 2014 About Katherine
Designed By Blokotek