niedziela, 26 kwietnia 2015

[17] 52 Week Blog Challenge

Czy wiecie, że dokładnie za cztery dni zaczyna nam się maj! Kwiecień zdecydowanie przeminął mi najszybciej ze wszystkich dotychczasowych miesięcy. Tradycyjnie w niedzielę pojawiają się u mnie posty 52 Week Blog Challenge, które organizuje Emily B. i do którego, jeśli jesteście chętni, nadal możecie się zgłosić. Dzisiaj będzie coś, co zdecydowanie sprawiło mi chyba jak dotąd, ze wszystkich dotychczasowych pytań, największą radość. Ciekawi? Zapraszam do dalszego czytania.


Music of My Heart / Muzyka mojego życia

Ci, którzy znają mnie bardzo dobrze wiedzą, że od jakiegoś już czasu największą część mojego serca nieodwołalnie pochłonął zespół Hurts (klik). Była to miłość od pierwszego wejrzenia (a raczej od pierwszego usłyszenia. Poznałam ich za sprawą piosenki Calvina Harrisa - Under Control, gdzie wokalista Hurts - Theo Hutchcraft, zajmował się kwestiami wokalnymi.Już wtedy po prostu zakochałam się w jego głosie i po prostu musiałam poznać pozostałe piosenki zespołu. 


Kolejnym moim ulubionym zespołem, którego muzykę dosłownie wielbię jest Thirty Seconds to Mars (klik). Początkowo długo wstrzymywałam się przed poznaniem ich dorobku, jednakże najważniejsze jest to, że w końcu się zaprzyjaźniliśmy. Nie uważam się jednak za jakiego wielkiego eksperta jeśli chodzi o Marsów. Zespół cały czas mnie zaskakuje i już nie mogę doczekać się ich kolejnych kawałków.


To zdecydowanie są moje dwa najukochańsze zespoły. Nie oznacza to jednak, że tylko ich słucham. Podzieliłabym się z wami moimi ulubionymi kawałkami, niestety oczywiście jak na złość nic w tej chwili nie przychodzi mi do głowy... Odsyłam więc was do postów z muzycznego podsumowania miesiąca, gdzie możecie przejrzeć to, czego słucham w danym miesiącu najczęściej (klik).

A jaka jest wasza "Music of My Heart"?

6 komentarzy :

 1. Thirty Seconds to Mars uwielbiam.
  Po Twoim poście o Hurts słuchałam ich piosenek. Nie zostaną moim ulubionym zespołem, ale polubiłam ich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że poświęciłaś im choć trochę czasu :D

   Usuń
 2. Marsi <3 Imagine Dragons <3 Our Last Night <3 Arctic Monkeys <3 Bring Me The Horizon <3 The Neighbourhood <3 Fall Out Boy <3 Three Days Grace <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilka znam, kilka muszę nadrobić :D Dzięki tobie będę miała teraz czego słuchać :D

   Usuń
 3. 30 Second to Mars kiedyś słuchałam regularnie. Uwielbiam The Kill ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. The Kill to moja ulubiona piosenka Marsów <3 Mogłabym słuchać na okrągło :D

   Usuń

Drogi czytelniku!
Twoja opinia jest dla mnie ważna. Tak więc zostaw po sobie jakiś ślad - tobie zajmie to tylko chwilę, a mi sprawi ogromną przyjemność i satysfakcję, że moja praca nie idzie na marne!
Katherine Parker

Copyright © 2014 About Katherine
Designed By Blokotek