poniedziałek, 21 marca 2016

Wyniki konkursu z okazji 300 obserwatorów!


W końcu przyszła pora na wyniki konkursu z okazji 300 obserwatorów! Z początku nie cieszył się on zbyt wielkim zainteresowaniem (podejrzewam, że z racji zadania konkursowego, które było warunkiem wzięcia udziału w konkursie). Cieszę się mimo wszystko, że po zmianie zasad tak wielu z was wyraziło chęć udziału. Jak to jednak zawsze bywa, mogłam nagrodzić tylko jedną osobę - przypominam, że do wygrania był jeden egzemplarz powieści Rainbow Rowell Linia serc. Powiem tylko, że do konkursu (spełniając wszystkie warunki) zgłosiło się 65 osób oraz przypomnę, iż z racji tego, że trzy osoby zgłosiły się do konkursu przed zmianą regulaminy, a więc co za tym idzie wykonały zadanie konkursowe, otrzymały po dodatkowym losie. Reszcie bardzo dziękuję za zgłoszenia!

Tak więc nie przedłużając już przedstawiam wam zwycięzcę!

Gratuluję Isabel Czyta! Już piszę do ciebie maila z informacją o wygranej, no i czekam na odpowiedź 5 dni ( do piątku 25 marca). Jeszcze raz gratuluję!

Ci co niestety tym razem nie wygrali, niech się nie smucą, gdyż już za kilka dni na blogu zagości kolejny konkurs! 

23 komentarze :

 1. Gratulacje zwyciężczyni! Zazdroszczę wygranej ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak blisko, haha :D Gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No rzeczywiście bliziutko :D Może następnym razem ci się uda :)

   Usuń
 3. Ogromna szkoda, że się nie udało, ale gratuluję Isabel! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje :) Jeszcze trochę będziesz robić konkurs na 400 :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, no było by fajnie, ale myślę, że następny jak już byłby na 500 obserwatorów :D

   Usuń
 5. Ojej, wspaniała wiadomość! Nigdy nie mam szczęścia w losowaniach, a tu takie zaskoczenie! Jestem przeszczęśliwa! Bardzo dziękuję ♥♥
  Iza xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja się bardzo cieszę, że sprawiłam ci tym taką radość :D

   Usuń
 6. Gratulacje:) chociaż jestem trochę zdziwona, bo się się zgłosiłam do konkursu a nigdzie nie widzę swojego nicku, także nie wiem czy nie spełniłam jakiegoś warunku czy coś.. ale obserwacja była, banner też.. hm;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zgłosiłaś się z tego konta (Raven), to nigdzie nie widzę takiego zgłoszenia. Sprawdzałam cztery razy. Chyba że zgłosiłaś się z innego konta?

   Usuń

Drogi czytelniku!
Twoja opinia jest dla mnie ważna. Tak więc zostaw po sobie jakiś ślad - tobie zajmie to tylko chwilę, a mi sprawi ogromną przyjemność i satysfakcję, że moja praca nie idzie na marne!
Katherine Parker

Copyright © 2014 About Katherine
Designed By Blokotek