wtorek, 9 czerwca 2015

Wyniki Wakacyjnego Rozdania!

I oto nadszedł wyczekiwany przez wszystkie osoby, które zgłosiły się do konkursu czas. Tak dzisiaj jest ten dzień, gdzie razem z Emily ogłaszamy wyniki naszego Wakacyjnego Rozdania. Na początku jeszcze chcę powiedzieć, że jesteśmy niesamowicie szczęśliwe, że do rozdania zgłosiło się aż tyle osób, a było was dokładnie 154 osoby. Wszystkim bardzo dziękujemy za aż tak wielkie zainteresowanie, gdyż szczerze mówiąc zupełnie się go nie spodziewałyśmy i trochę nawet obawiałyśmy, że zgłosi się bardzo mało osób. Jednak nie zawiedliście nas i jesteśmy wam za to niesamowicie wdzięczne! Jeszcze raz dziękujemy.


Zanim jednak przejdę do przedstawienia wam wyników, wszystkim zapominalskim i tym, którzy w rozdaniu udziału nie brali przypomnę o co w ogóle chodziło w tym rozdaniu. Zasady były banalnie proste. Przede wszystkim trzeba było wyrazić chęć wzięcia udziału w rozdaniu i być obserwatorem mojego bloga oraz Emily B. - za to był już jeden los.  W sumie to już wystarczyło, gdyż był to jedyny obowiązkowy warunek. Dodatkowe losy można było uzyskać za obserwowanie naszych profili na Google+, naszych fanpage'ów na Facebooku, udostępnieniu informacji o konkursie na Facebooku oraz na swoich blogach. W sumie można było zgarnąć pięć losów. A co było do wygrania? Przygotowałyśmy dla was dwa wspaniałe zestawy - do wyboru jeden z nich. Tak o to prezentują się w całości:


Dobrze więc już nie przedłużając przejdźmy wreszcie do ogłoszenia wyników. Trochę czasu zajęło nam wycięcie tych wszystkich karteczek, ale w końcu udało nam się wylosować dwie osoby.

Pierwszy zestaw, czyli ten z książką Girl Online wędruje do....


Drugi, czyli ten z powieścią Maybe Someday, z której recenzją możecie się zapoznać tutaj, trafia do...


Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy! Tak się akurat złożyło, że wygrała osoba zarówno z bloga Emily, którą nawet ona wylosowała oraz z mojego bloga szczęśliwie wylosowana moją ręką :D

Dziewczynom już piszemy maile z informacją o wygranej i czekamy na wasze adresy nie dłużej niż trzy dni. W innym wypadku losujemy nowego zwycięzcę.

Jeszcze raz gratuluję zaczarowaanej oraz Teresie K, a reszta niech się nie martwi, gdyż już niedługo ruszam z kolejnym konkursem. Tak więc macie kolejną szansę na wygraną. Co prawda książka będzie inna ale również bardzo ciekawa :)

17 komentarzy :

Drogi czytelniku!
Twoja opinia jest dla mnie ważna. Tak więc zostaw po sobie jakiś ślad - tobie zajmie to tylko chwilę, a mi sprawi ogromną przyjemność i satysfakcję, że moja praca nie idzie na marne!
Katherine Parker

Copyright © 2014 About Katherine
Designed By Blokotek