niedziela, 23 lipca 2017

Wyniki konkursu patronackiego - Wygraj "Friendzone" Sandry Nowaczyk


Kochani, dzisiaj przychodzę do was z wynikami konkursu patronackiego, gdzie do wygrania była książka Sandry Nowaczyk - Friendzone. W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim tym, którzy zgłosili się do konkursu i bardzo się cieszę, że tym razem było was o wiele więcej, niż w czasie rozdania książki Piosenki o dziewczynie

Przypomnę tylko, że zasady wzięcia udziału w konkursie były na prawdę proste. Wystarczyło tylko zgłosić się w komentarzu, zaobserwować bloga i udostępnić baner - łatwo, lekko i przyjemnie (link do konkursu - klik).
Także bez zbędnego przedłużania, pora ogłosić zwycięzcę!


Do konkursu zgłosiło się trzydzieści osób (jeszcze raz wam dziękuję!) - każdej osobie został przypisany numerek. Z pośród wszystkich wylosowałam jeden, do którego trafi książka.


Książka Friendzone trafia do 

Aleksis-Aliss serdecznie ci gratuluję i już wysyłam do ciebie maila z informacją! Pamiętaj, że masz trzy dni na podanie mi adresu do wysyłki książki, inaczej będę musiała wybrać innego zwycięzcę. 

Jak zawsze w przypadku konkursów, bardzo żałuję, że nie mogę wszystkich was nagrodzić, ale może następnym razem to do was obróci się szczęście!
Mam też nadzieję, że wszystkie te osoby, które zaczęły obserwować mojego bloga właśnie przez ten konkurs, będą tutaj zaglądać częściej - jeśli jednak ktoś czmychnie zaraz po tym, jak ogłoszę wyniki trafi na czarną listę i już nigdy nie będzie mógł wziąć udziału w konkursie na moim blogu.

Jeszcze raz gratuluję Aleksis-Aliss wygranej, a reszcie ponownie dziękuję za udział! 

7 komentarzy :

Drogi czytelniku!
Twoja opinia jest dla mnie ważna. Tak więc zostaw po sobie jakiś ślad - tobie zajmie to tylko chwilę, a mi sprawi ogromną przyjemność i satysfakcję, że moja praca nie idzie na marne!
Katherine Parker

Copyright © 2014 About Katherine
Designed By Blokotek